MenuWesela


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty weselnej.Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy. Każde przyjecie organizowane w Zajeździe Osiniec jest wydarzeniem równie ważnym dla nas, jak i dla Państwa. Z największą dbałością i przyjemnością pomożemy Państwu przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Państwa życiu.

 

Z powodzeniem do lat organizujemy wesela(polsko – angielskie -, niemieckie, francuskie, hinduskie, wegetariańskie)oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

 

Wyśmienita kuchnia zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Położenie wśród zieleni zapewnia naszym Gościom poczucie intymności możliwość obcowania z natura. Zamknięty teren sprzyja bezpieczeństwu.

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy:

 

- dwie klimatyzowane sale mieszczące do 120-tu i do 100-tu osób z wyodrębnionym parkietem do tańca, oraz miejscem na oprawę muzyczna.

Dysponujemy dużym zapleczem kuchennym ,wszystkie dania przygotowujemy na miejscu. Działamy według systemu Haccp.

Organizujemy również zaślubiny w plenerze- na wyspie.

 

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości weselnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia z Państwa strony.

 

Oferujemy pomoc w :

 

- wynajęciu samochodu, lub bryczki
- oprawy muzycznej
- wideofilmowania-fotografii
- dekoracji sali
- realizacji najskrytszych marzeń i oryginalnych pomysłów.